Polecane artykuły

28 September, 2022

Grupa krwi a dieta. Czy dieta zgodna z grupą krwi działa?

Dieta zgodna z grupą krwi opiera się na założeniu, że każda grupa krwi ma swoje potrzeby żywieniowe, aby zachować optymalne zdrowie. Czy to jest słuszna teoria?

zdjęcie artykułu

Dieta przy siedzącym trybie pracy

Otwierasz oczy i już wiesz, że znów spóźnisz się do pracy. Starasz się robić wszystko tak, aby nie miało to miejsca, co nie jest łatwe, zwłaszcza gdy razem z Tobą z domu musi wyjść mąż i dzieci.

Więcej
zdjęcie artykułu

Dieta kopenhaska — zasady i jadłospis na 13 dni

Dieta kopenhaska cieszy się ogromną popularnością wśród osób pragnących w krótkim czasie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Nic dziwnego. Obietnica łatwego zrzucenia kilku zbędnych kilogramów dla wielu brzmi zachęcająco.

Więcej
zdjęcie artykułu

Bób — właściwości odżywcze i lecznicze bobu

Bób to roślina strączkowa bogata w cenne składniki odżywcze. Przede wszystkim to bogate źródło białka roślinnego, będące doskonałym zamiennikiem białka zwierzęcego.

Więcej
zdjęcie artykułu

Źródła cynku, jego właściwości i skutki niedoboru i nadmiaru

Cynk jest minerałem śladowym, który odgrywa ważną rolę w Twoim organizmie. Znany jest z dobrego działania na skórę, jednak ma więcej cennych właściwości. Jest

Więcej
zdjęcie artykułu

Dieta lekkostrawna – dla kogo? Jak jej przestrzegać?

Istnieje tak wiele różnych planów dietetycznych, że może być mylące, aby wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie. Jest jednak pewien rodzaj diety, co do którego zgadza się wielu ekspertów żywieniowych: dieta lekkostrawna.

Więcej