Catering lunchowy

Catering lunchowy Siepraw

Sprawdź catering inny niż wszystkie! Fitlunch to nowoczesne ekonomiczne rozwiązanie dla ludzi szukających zestawów 2- lub 3- posiłkowych z dostawą do domu. Wygodne, smaczne i oszczędne!

Zobacz diety

Jak to działa?

Gotowe zestawy posiłków

Zamów gotowe zbilansowane zestawy, bez opcji wyboru menu.

2 lub 3 posiłki dziennie

3 rodzaje do wyboru: standard, wege, fit

Polecamy

Fitlunch z wyborem menu

Elastyczna oferta, dzięki której wybierasz dania jak w restauracji!

Kilka dań do wyboru!

Wybierasz tylko to, co lubisz!

Fitlunch z wyborem menu

Elastyczna oferta, dzięki której wybierasz dania jak w restauracji!

Wybór posiłków i menu

Twój Fitlunch jest Twoim wyborem: wybierasz posiłki, których potrzebujesz i potrawy z menu, które będą Ci smakowały. Posiłki są dostępne w trzech wyjściowych opcjach kalorycznych (wyliczonych dla 3 posiłków: 1000 kcal, 1300 kcal, 1600 kcal.

Jedna dostawa na dwa dni!

Podwójna dostawa to przede wszystkim niższa cena! To wygoda, bo nie musisz codziennie pilnować kuriera. Dostawy odbywają się w poniedziałki, środy i piątki.

Oszczędność i ekologia

W Fitlunch idzie to w parze. Dzięki podwójnej dostawie, kurierzy mniej jeżdżą, a ty płacisz mniej. Dzięki elastyczności oferty - wybierasz tylko to, co rzeczywiście potrzebujesz i zmniejszasz ryzyko, że jakiś posiłek się zmarnuje. Same korzyści, a Ty zyskujesz najwięcej - wygodne rozwiązanie!

Elastyczne zestawy 2- i 3-posiłkowe

Fitlunch ma ułatwić ci organizowanie codziennych posiłków, bez narzucania całej diety. Dzięki takiej opcji masz przestrzeń na posiłki jedzone z rodziną, czy ciastko do kawy. Zamawiasz tylko, to co chcesz i jesz kiedy chcesz!

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Gotowe zestawy posiłków - 0

Zamów gotowe zbilansowane zestawy.

Ile kosztuje Fitlunch?

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najwygodnieszy catering w Twoim mieście

  Zadzwoń799 360 051
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najwygodnieszy catering w Twoim mieście

  Catering lunchowy - wygodny, elastyczny i oszczędny!

  Odżywianie jest jednym z kluczowych czynników zapewniających dobre samopoczucie i produktywność, dlatego ważne jest, aby priorytetowo traktować dostarczanie zdrowej żywności do naszego organizmu. Chociaż wszyscy chcielibyśmy być typem osoby, która wstaje o 6 rano, ćwiczy i przygotowuje zbilansowane śniadanie i lunch przed jazdą na rowerze do pracy, dla niektórych z nas, którzy prowadzą intensywny tryb życia, wydaje się to poza zasięgiem. Rozwiązaniem jest korzystanie z cateringu lunchowego. Fitlunch daje możliwość zamówienia posiłków, które ułatwia organizację codziennej diety. Posiłki dostarczą Ci składników odżywczych potrzebnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania i zoptymalizuje poziom energii, bez zbędnych dodatków, pustych kalorii czy przetworzonych składników.

  GDZIE DOSTARCZAMY?

  Dostarczamy do większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy